[su_heading size=”20″]Krzysztof Sadecki- Ambasadorem Naszej Fundacji[/su_heading]

Mamy przyjemność ogłosić, że Fundacja ma nowego ambasadora, którym jest Krzysztof Sadecki! Krzysztofie dziękujemy, że jesteś z nami 

Polski finansista i analityk biznesowy, ekspert w dziedzinie alternatywnych rynków inwestycyjnych, publicysta, autor cyklu książek „Własny business – dlaczego tak?”. Obecnie Ambasador Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka specjalny status konsularny ONZ, redaktor naczelny magazynu Businessman Today.

Jest absolwentem studiów MBA na City University London w Wielkiej Brytanii, wydziału Psychologii Marketingu i Reklamy Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie), studiował również na kierunku Administracja i Zarządzanie Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Swoją karierę rozpoczął w banku BPH, gdzie udało mu się awansować do kadry kierowniczej. Jako ekspert piastował stanowiska doradcze Warty, Ergo Hestii i Polkomtelu, rozwijając jednocześnie własną firmę oraz budując od podstaw holding spółek wyspecjalizowanych w doradztwie gospodarczym. Od 2015 roku jest Ambasadorem Dobrej Woli w IHRC (International Human Rights Commission – Międzynarodowa Komisja Praw Człowieka). Od maja 2017 jest ambasadorem Dobrej Woli World Institute of Peace, i odpowiada za wsparcie kampanii przeciwko dyskryminacji rasowej i religijnej organizowanych przez tę organizację. Od kwietnia 2017 objął patronatem Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie.

Dzięki bardzo dobrej znajomości polskiego rynku i inwestycji wykłada na wyższych uczelniach w kraju i zagranicą. Podczas wystąpień oraz szkoleń podkreśla znaczenie zarządzania własnym czasem, systematyzowania zadań i podnoszenia własnych standardów, co w połączeniu z ćwiczeniem ciała i umysłu stanowi sedno rozwoju osobistego pozwalającego na zachowanie harmonii między stworzonym przez siebie środowiskiem ekonomicznym a zewnętrznymi uwarunkowaniami rynkowymi. Jako źródła inspiracji wskazuje takich mentorów ekonomii i biznesu jak: Brian Tracy, Harv Eker i Jordan Belfort.

Posiada rekomendacje ponad 40 ambasad oraz 60 Izb Handlowych jako specjalista od wdrażania brandów zagranicznych na rynki polskie i polskich na zagraniczne oraz jest ekspertem wdziedzinie oddłużania, optymalizacji kosztów i reorganizacji struktur firmowych.

Autor cyklu książek „Własny business – dlaczego tak?” którego pierwsza część „Od pomysłu do sukcesu” sprzedała się w nakładzie 17 tys. egzemplarzy. Druga część cyklu nosi tytuł „Mity i fakty na temat prowadzenia własnej firmy w Wielkiej Brytanii”. W roku 2017 ukazała się kolejna książka pod tytułem „Poznaj siebie”, która bardzo szybko zyskała status bestsellera i została okrzyknięta przez księgarzy mianem najbardziej oczekiwanej pozycji roku.

Autor licznych felietonów o tematyce finansów i ekonomii publikowanych m.in. w m

agazynach Wprost, Forbes, Law Business Quality oraz na portalu Forsal. Prowadzi magazyn Businessman Today – niezależny, profesjonalny i wszechstronny dwumiesięcznik biznesowy współtworzony przez specjalistów z branży finansów, zarządzania, marketingu i wielu innych. Pismo to jest dedykowane zarówno przedsiębiorcom, menadżerom, jak również pasjonatom śledzącym najnowsze trendy i nowości z pogranicza biznesu i lifestyle’u.

Laureat wielu nagród, m.in. dwóch nagród Mentora Roku w plebiscycie „Najlepsi z najlepszych” za najbardziej poczytny poradnik biznesowy (2014), nagrody „Global Business Entertainment” konkursu Polish Business Queen społeczności Kultura Kobiet (2016).

Poza pracą zawodową wspiera działalność charytatywną, między innymi współpracując z fundacją „Razem Lepiej”, a także projekty, takie jak „Dzień Dobrego Głoda”, i „Przyjaciel rodziny”. Od dziś także Fundacje DOM – Dbamy o Młodych 

 

 

facebook