[su_heading size=”20″]Maja Hyży Ambasadorką Fundacji DOM Dbamy O Młodych[/su_heading]

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Maja Hyży została honorową Ambasadorką Fundacji DOM Dbamy O Młodych !! 
Dziękujemy Mai za wielkie serce w imieniu fundacji oraz przede wszystkim naszych podopiecznych.
Cieszymy się niezmiernie, że są wśród nas ludzie tacy jak Maja Hyży, którym nie jest obojętny los dzieciaków.

dlugie hyzy

 Maja Hyży 

Maja to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu X-Factor. Choć jej kariera muzyczna nabrała rozpędu dopiero dzięki udziałowi w III edycji talent show, to muzyka towarzyszyła Mai od najwcześniejszych lat dzieciństwa – zaczynając od Kołobrzegu skąd pochodzi i gdzie się wychowywała, przez studenckie lata spędzone w Poznaniu w Wyższej Szkole Fizjoterapii, aż po Warszawę gdzie obecnie mieszka.

Miłość do muzyki wyniosła z rodzinnego domu. To dziadkowie zarazili ją pasją do śpiewania. Zarówno ci ze strony mamy jak i taty, byli mocno zaangażowani w działalność chórów i zespołów ludowych. Dziadek Mai nadal udziela się wokalnie w chórze. Jednak to Babcia, namówiła Maję na lekcję śpiewu.

Jeszcze jako dziecko Maja próbowała swoich sił w konkursach zarówno krajowych jak i międzynarodowych, zdobywając liczne wyróżnienia, m.in. I miejsce i nagrodę Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Dziecięcej w Trzebiatowie, II miejsce na Festiwalu Poezji Śpiewanej w Ińsku oraz III miejsce i nagrodę Grand Prix na Festiwalu Piosenki Angielskiej. 

Udział w X-Factorze okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdobyła uznanie nie tylko Kuby Wojewódzkiego i pozostałych jurorów, ale przede wszystkim publiczności oraz widzów. Dała poznać się jako utalentowana, mocno stąpająca po ziemi, a przy tym pełna pozytywnej energii dziewczyna. To otworzyło jej drzwi do kariery i umożliwiło współpracę z najbardziej utalentowanymi polskimi twórcami. W pracy nad debiutancką płytą wspierali ją m.in.: Piotr Siejka (który współpracował z takimi artystami jak Kasia Cerekwicka, Edyta Górniak, Łukasz Zagrobelny), Paulina Przybysz oraz Agnieszka Burcan z grupy Plastic.

Rok po podpisaniu kontraktu fonograficznego z QL CITY, 24 marca, Maja Hyży wydała swój debiutancki album pt. W Chmurach. W 12 melodyjnych utworach artystka przedstawia swój muzyczny świat, w którym odnaleźć można jej pierwsze inspiracje soulem i R&B. W Chmurach to płyta pełna emocji, wzruszeń, jak i energetyzujących dźwięków. Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu Mai dopełniają całości. Ten album to ogromna dawka pozytywnego brzmienia i pop-u na najwyższym poziomie. W premierowym tygodniu W Chmurach utrzymywał się na 1. miejscu najczęściej słuchanych płyt w serwisie Deezer. Ponad to, singiel Będę Kochać promujący krążek, zakwalifikował się do 52. Krajowego festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – Maja walczyła o nagrodę SuperPremiery 2015.

facebook