16265215_1744219569228921_4123623285218467180_n[su_heading size=”20″]Marcin Sebastian Rogowski nowy ambasador Fundacji DOM[/su_heading]
Do naszej fundacji dołączył nowy ambasador   Marcin Sebastian Rogowski! Wszystkich serdecznie zapraszam do odwiedzenia i polubienia profilu Pana Marcina  Od dziś razem będziemy walczyć o uśmiech dzieci! 

Marcin Sebastian Rogowski – Jeden z czołowych trenerów rozwoju osobistego w Polsce

Posiada poparte licznymi sukcesami doświadczenie w sprzedaży, negocjacjach i zarządzaniu na stanowisku prezesa zarządu. Od 2010 roku prowadzi warsztaty, szkolenia i wystąpienia motywacyjne, spędzając na salach szkoleniowych około tysiąc godzin rocznie. Jest głównym trenerem działów sprzedaży i konsultantem firm – liderów w swoich branżach oraz autorem wielu eksperckich publikacji. Wychował setki profesjonalnych negocjatorów, managerów, sprzedawców. Szkoli trenerów w ramach kursów trenerskich i coachingowych. Jako coach prowokatywny wspiera osoby indywidualne dając im nową nadzieję, motywację i konkretne sposoby przeprowadzenia pozytywnej zmiany.
Jego misja to:
Poprzez pełne pasji zaangażowanie i śmiałe działania, wydobywać z napotkanej osoby to co jest w niej najbardziej wartościowe.

 

więcej na 
www.marcinrogowski.com
https://www.facebook.com/marcinrogowskicoach/?fref=ts

facebook