wawrzyniak ambasador dom

[su_heading size=”20″]Michał Wawrzyniak znany również jako Kołcz Majk – Nowy Ambasador[/su_heading]

Moi drodzy  Jest nam niezmiernie miło powitać naszego nowego ambasadora! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dołącza do grona ambasadorów osoba o ogromnym serduchu, z równie ogromną wiedzą ! 🙂 Dziękujemy <3

Michał Wawrzyniak znany również jako Kołcz Majk – Artysta, biznesmen i wizjoner.
Według niego samego po prostu człowiek szukający wielu odpowiedzi.
Założyciel MentalWay.

Autor 3 bestsellerowych książek. 


Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie – uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 24 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island.
W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne, w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę, otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.
Swój czas również chętnie poświęca angażując się w liczne akcje charytatywne i crowdfundingowe. Pasjonuje go wydobywanie ludzkiego potencjału oraz ukrytych w ludziach talentów i to wielu uważa za jego największy atut i dar.

 

facebook