WSPÓŁPRACA Z BIZNESEM
Programy dla firm.
WSPÓŁPRACA Z BIZNESEM
"Do 10% od podstawy podatku" - Firma ma możliwość odliczenia darowizny do 10% od podstawy podatku. Czytaj dalej ➡

Firma ma możliwość odliczenia darowizny do 10% od podstawy podatku. Darowiznę można przekazać poprzez wypełnienie prostego formularza oraz odesłanie go pocztą na adres:

Fundacja DOM – Dbamy o Młodych
ul. Legnicka 65,
54-206 Wrocław

albo na e-mail:

agata.labuda@fundacjadom.org

tel. kom. 730 695 788

"PayRoll dla firm" - Payroll umożliwia wsparcie wartościowych inicjatyw społecznych, poprzez systematyczne przekazanie części swoich wynagrodzeń na rzecz Naszej Fundacji. Czytaj dalej ➡

Program Payroll to bardzo prosta i skuteczna forma pomocy. System umożliwia wsparcie wartościowych inicjatyw społecznych, poprzez systematyczne przekazanie części Swoich wynagrodzeń na rzecz Naszej Fundacji.

W ramach programu, co miesiąc określona przez pracownika kwota lub końcówka jego wynagrodzenia zostaje potrącona przez pracodawce i przekazana na aktualne cele Fundacji DOM.

Program Payroll daje pracownikom możliwość skorzystania z ulg podatkowych od przekazywanych darowizn.

Projekt „Punkt Uśmiechu” dla właścicieli kawiarni, lokalów gastronomicznych, sklepów i innych miejsc, w których oblicza się wartość dziennego utargu. Czytaj dalej ➡

Punkt Uśmiechu to cykl jednodniowych akcji pod hasłem „Marzenia małe i duże”. Firmy, które biorą udział w projekcie wspierają podopiecznych Fundacji DOM, przekazując 10% od obrotu w wybranym wcześniej dniu.

Projekt skierowany jest do właścicieli kawiarni, lokalów gastronomicznych, sklepów i innych miejsc, w których oblicza się wartość dziennego utargu.

Nasza Fundacja dysponuje również puszkami, do których mogą być zbierane datki oraz napiwki na terenie lokalów. Czasami parę drobnych pozwala Nam spełniać marzenia podopiecznych!

Program „Daj szansę” - kompleksowy program skierowany do dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym oraz podopiecznych domów dziecka. Czytaj dalej ➡

Akcja ta jest skierowana do firm w oparciu o program „DOMINO”. Jest to kompleksowy program skierowany do dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym oraz podopiecznych domów dziecka.

Program zakładka wszechstronny rozwój osobisty młodych ambitnych osób, a jego celem jest wyrównanie szans edukacyjnych i społecznych a w konsekwencji pewny start w przyszłość.

Zapraszamy do współpracy firmy, które będą mogły dać pracę wychowankom opuszczających domy dziecka, zapewnić im niezbędne szkolenia oraz kursy zawodowe.

Wolontariat pracowniczy. Czytaj dalej ➡

Właściciele firm odpowiedzialnych społecznie coraz częściej organizują wolontariat, do którego zachęcają swoich pracowników. Chętni pracownicy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności na rzecz powstałej inicjatywy.

Firmy we współpracy z Fundacją DOM – Dbamy o Młodych, realizują projekty, w których wkład strony biznesowej wykracza daleko ponad wsparcie finansowe.

Korzyści dla Biznesu. Czytaj dalej ➡

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, gdzie kompleksowo opisaliśmy korzyści wynikające  z współpracy z naszą fundacją

 

➡ KORZYŚCI DLA BIZNESU

NASI PARTNERZY
Twoja firma również może znaleźć się w tym gronie!

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu!

    facebook