ZOSTAŃ PRZYJACIELEM MŁODYCH
Dajemy młodym szansę na lepsze jutro.
ZOSTAŃ PRZYJACIELEM MŁODYCH

KLUB PRZYJACIÓŁ MŁODYCH

To propozycja regularnej comiesięcznej darowizny na rzecz Fundacji DOM, która zostanie w całości przekazana na cele statutowe.

Regularne wsparcie z Twojej strony pozwoli nam na bieżącą pomoc dzieciom a także na planowanie i realizację zadań z większym rozmachem i o większym zasięgu.

Wypełniając deklarację Klubu Przyjaciół Młodych dołączysz do grupy, której codzienny los dzieci nie jest obojętny. Zadzwonimy do Ciebie, dziękując za wielkie serce. Kiedy ruszy twoja pomoc, dostaniesz od nas pakiet powitalny, zawierający broszurę z dokładnymi informacjami o naszej Fundacji a także z wszystkimi projektami, których stałeś się częścią. Bardzo ważną częścią!

Dwa razy do roku otrzymasz od nas magazyn, informujący Cię o kolejnych akcjach pomocy dla dzieci, które zrobimy także dzięki Tobie! Nie potrafimy wyrazić słowami jak ważna dla dzieci jest twoja regularna pomoc.

Powiemy Ci jednak: DZIĘKUJEMY!!

TAK, chcę dołączyć do Klubu Przyjaciół Młodych
PYTANIA I ODPOWIEDZI
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o klub przyjaciół młodych

Klub Przyjaciół Młodych, co to jest?

Klub Przyjaciół Młodych to program dla regularnych Darczyńców Fundacji DOM. Przyjaciele Młodych podpisują deklarację przystąpienia do programu, w której zgadzają się, by ich konto było co miesiąc obciążane dowolną kwotą. W zamian Fundacja DOM dzwoni z podziękowaniami, wysyła gadżety i materiały informujące o swojej działalności.

Na jaki okres można zostać Przyjacielem Młodych?

Stając się Przyjacielem Młodych nie określa się czasu, na który się to czyni. Każdy z Was, w każdej chwili, może zrezygnować. W Fundacji DOM rozumiemy, że różne są sytuacje w życiu.

Stając się Przyjacielem Młodych podpisuję polecenie zapłaty. Co to jest?

Polecenie zapłaty to szybka, bezpieczna forma płatności, dzięki której przekazywanie darowizny staje się niezwykle proste. Jest to druk bankowy, który pozwala na automatyczne obciążenie rachunku Darczyńcy ustaloną przez niego kwotą. Dzięki poleceniu zapłaty ustalona kwota jest co miesiąc przekazywana na konto bankowe Fundacji.

Kiedy z mojego konta zostanie pobrana pierwsza darowizna?

Uruchomienie polecenia zapłaty w banku zajmuje nam nawet do 2 miesięcy. Wtedy jest pobierana pierwsza darowizna. Kolejne są pobierane regularnie, do 10 dnia każdego miesiąca.

Czy jeśli w jednym miesiącu na moim koncie nie ma pieniędzy, to w kolejnym miesiącu zostanie pobrana podwójna kwota?

NIE. W jednym miesiącu pobieramy tylko jedną kwotę.

Dlaczego na deklaracji Klubu Przyjaciół Młodych nie ma numeru konta Fundacji?

Druk polecenia zapłaty będący częścią deklaracji Przyjaciół Młodych nie wymaga konta fundacji. Konieczny jest natomiast numer rachunku Darczyńcy oraz jego podpis – taki sam, jak złożony na karcie wzorów podpisów w swoim banku.

Jak można zrezygnować z bycia Przyjacielem Młodych?

Zrezygnować można w każdej chwili. Wystarczy tylko skontaktować się z Fundacją DOM lub bezpośrednio z własnym bankiem. Z Fundacją DOM można skontaktować się telefonicznie.
WSPOMÓŻ NAS DAROWIZNĄ
Skorzystaj z przygotowanych sposobów płatności.
Przekaż jednorazową darowiznę na rzecz Fundacji DOM lub wspieraj nas regularnie! Dołącz do Klubu Przyjaciół Młodych – spełniaj z nami dziecięce marzenia!

Chcemy dać młodym szanse na lepsze jutro! Aby zrealizować wszystkie nasze cele, potrzebna będzie także Państwa pomoc i zaangażowanie. Chcielibyśmy, aby cele Fundacji były też Państwa celami, abyście dostrzegli wokół siebie potrzebujących i nie byli obojętni na potrzeby ludzi, a przede wszystkim dzieci.

Wspólnie możemy zrobić DZIŚ wiele dobrego, dla młodych, którzy są NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ!

JavaScript is not enabled. You must enable JavaScript to use this form.

Darowizna ONLINE na naszą fundację ↓↓

Twoja darowizna sprawia, że możemy pomóc kolejnej osobie 🙂

Wspieraj → 200 PLNWspieraj → 100 PLNWspieraj → 50 PLNWspieraj → 30 PLNDowolna kwota ↓
Chcę comiesięcznie wspierać Fundację wybraną kwotą

PLN

Przekaż jednorazową darowiznę na rzecz fundacji dom lub wspieraj nas regularnie! Dołącz do klubu przyjaciół młodych – spełniaj z nami dziecięce marzenia!

Sprawdź nasz program dla firm.
facebook